Местоположения

Всички населени места с един поглед!

Местоположения

Белгия

Адрес

Начало на работното време

ZAVENTEM

Brucargo Building 734
B-1931 Brucargo
телефон: +32 220 00 300
И-мейл: brucargo@be.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
08.30 – 17.00

ZEEBRUGGE

New York Laan 11 (Kaai 201)
B-8380 Zeebrugge
телефон: +32 220 00 310
И-мейл: zeebrugge@be.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
08.30 – 17.00

MUNSTERBILZEN

Kruisbosstraat 16 Bus 12
BE-3740 Munsterbilzen
телефон: +32 89 5226 40
И-мейл: genk@be.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
08.30 – 16.30

ANTWERPEN

Schouwkensstraat 7 Haven 200
B-2030 Antwerpen
телефон: +32 3 7000 500
И-мейл: antwerpen@be.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
08.00 – 17.00

HERENTALS

Welvaartstraat 1
B-2200 Herentals
телефон: +32 14 8326 30
И-мейл: herentals@be.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
08.00 – 17.00

GENT ZEEHAVEN

9042 Korte Mate 5
Haven 4245H
телефон: +32 23003970 / 3971
И-мейл: gent@be.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
08.30 – 17.00

България

Адрес

Начало на работното време

SOFIA

Business Center Enicom M / Floor 6
24, Kapitan Dimitar Spisarevski Str.
Druzhba 1 1592 Sofia
телефон: +359 2 970 78 70, +359 2 970 80 27, +359 889777683
факс: +359 2 973-8824
И-мейл: info@bg.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
09.00 – 18.00

Германия

Адрес

Начало на работното време

DUISBURG

Gerlach Zolldienste GmbH
Keniastraße 12,
47269 Duisburg
телефон: +49 (0) 203 348599-0
факс: +49 (0) 203 348599-549
И-мейл: gerlach.duisburg@de.gerlachcs.com

понеделник – четвъртък
08.00 – 19.00

петък
08.00 – 18.00

HAMBURG

Gerlach Zolldienste GmbH
Niederlassung Hamburg
Auf der Hohen Schaar 7
21107 Hamburg
телефон: +49 (0) 40 879799-0
И-мейл: gerlach.hamburg@de.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
08.00 – 16.00

FRANKFURT / ODER

Gerlach Zolldienste GmbH
Zollterminal / Terminal odpraw celnych 2
Swiecko 37,
69-100 Slubice
Polen
Telephone: +49 (0) 335 56607-33
E-Mail: gerlach.ffo@de.gerlachcs.com

понеделник сряда
24 H

четвъртък събота
06.00 – 24.00

неделя
08.00 – 24.00

WAIDHAUS

Gerlach Zolldienste GmbH
Frankenreuth 79
92726 Waidhaus
телефон: +49 (0) 9652 8157-0
факс: +49 (0) 9652 8157-20
И-мейл: gerlach.waidhaus@de.gerlachcs.com

понеделник
06.00 – 22.00

вторник
07.00 – 22.00

срядапетък
07.00 – 21.00

събота
07.00 – 13.00

FRANKFURT FLUGHAFEN

Gerlach Zolldienste GmbH
Cargo City Süd Geb. 537 E,
60549 Frankfurt Flughafen
телефон: +49 (0) 69 6897 4630
И-мейл: gerlach.fra@de.gerlachcs.com

понеделник четвъртък
08.30 – 17.00

петък
08.30 – 16.00

APPENWEIER

Gerlach Zolldienste GmbH
Ludwig-Winter Straße 8
D-77767 Appenweier
телефон: +49 (0)7805 / 496 – 00
факс: +49 (0)7805 / 496 – 151
И-мейл: gerlach.appenweier@de.gerlachcs.com

понеделник петък
06.30 – 17.00

Холандия

Адрес

Начало на работното време

VENLO

Van Heemskerckweg 6
5928 LL Venlo
телефон: +31 77 70013 00
И-мейл: central.clearance@nl.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
08.30 – 17.00

GRENS VENLO

Europaweg 6
5916 RP Venlo
телефон: +31 77 70013 44
И-мейл: venlo.e34@nl.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
06.00 – 20.30

SCHIPHOL AIRPORT

Prestwickweg 70
1118 LB Luchthaven Schiphol
телефон: +31 20 20487 50
И-мейл: schiphol@nl.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.00 – 18.00

GRENS OLDENZAAL

De Poppe 44-46
7587 GA De Lutte
телефон: +31 541551361
И-мейл: oldenzaal@nl.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.00 – 20.00

събота
07.00 – 14.00

ROTTERDAM

Albert Plesmanweg 61A
3088 GB Rotterdam
телефон: +31 10 3006820
И-мейл: rotterdam.eemhaven@nl.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
08.30 – 17.00

Полша

Адрес

Начало на работното време

GDANSK

80-542 Gdańsk,
ul. Przemysłowa 20
телефон: +48 600 405 159
И-мейл: gdansk@pl.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
08.00 – 16.00

POZNAŃ

62-070 Dopiewo, Dąbrowa,
ul. Batorowska 30
телефон: +48 660 563 977
И-мейл: poznan@pl.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
08.00 – 16.00

WARSZAWA

05-840 Brwinów, Moszna Parcela 29 bud.B3, Millenium Logistic Park II
телефон: +48 600 006 721
И-мейл: warszawa@pl.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
08.00 – 16.00

TYCHY

43-100 Tychy,
ul. Turyńska 80
телефон: +48 698 606 033
И-мейл: tychy@pl.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
08.00 – 16.00

KUŹNICA BIAŁOSTOCKA

16-123 Kuźnica Białostocka, Drogowe Przejście Graniczne
телефон: +48 606 799 274
И-мейл: kuznica@pl.gerlachcs.com

Понеделник – неделя
24/7

KOROSZCZYN

21-550 Terespol, Terminal Samochodowy Koroszczyn
телефон: +48 83 376 30 27
И-мейл: koroszczyn@pl.gerlachcs.com

Понеделник – неделя
24/7

MAŁASZEWICZE

21-540 Małaszewicze,
Terminal Kolejowy
телефон: +48 83 376 30 27
И-мейл: koroszczyn@pl.gerlachcs.com

Понеделник – неделя
24/7

BOBROWNIKI

16-040 Bobrowniki, Drogowe Przejście Graniczne
телефон: +48 884 207 740
И-мейл: bobrowniki@pl.gerlachcs.com

Понеделник – неделя
24/7

HREBENNE

22-681 Hrebenne, Drogowe Przejście Graniczne
телефон: +48 692 778 046
И-мейл: hrebenne@pl.gerlachcs.com

Понеделник – неделя
24/7

KORCZOWA

37-522 Młyny, Drogowe Przejście Graniczne Korczowa
телефон: +48 608 006 390
И-мейл: korczowa@pl.gerlachcs.com

Понеделник – неделя
24/7

DOROHUSK

22-175 Dorohusk, Drogowe Przejście Graniczne
телефон: +48 784 954 368
И-мейл: dorohusk@pl.gerlachcs.com

Понеделник – неделя
24/7

Румъния

Адрес

Начало на работното време

BUCHAREST

Timisoara Blvd, no 90, Bucharest, RO-063127
Telefon: +4021 408 06 09
телефон: +4021 440 11 01
И-мейл: ro_customs@dhl.com

Понеделник – Петък
08.30 – 17.00

Швеция

Адрес

Начало на работното време

MALMÖ

Boplatsgatan 4
213 76 Malmö
телефон: +46 709 345 566
И-мейл: info@se.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
08.00 – 16.00

Швейцария

Адрес

Начало на работното време

BARDONNEX

Chem. des Epinglis 20,
CH-1257 Bardonnex
телефон: +41 44 867 69 01
факс: +41 22 771 43 40
И-мейл: gerlach-bardonnex@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.00 – 12.00 / 13.00 – 17.00

BARGEN

Im Zollgebäude,
CH-8233 Bargen
телефон: +41 44 867 66 21
факс: +41 52 653 15 41
И-мейл: gerlach-bargen@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.00 – 18.00

BASEL-WEIL-AUTOBAHN EXPORT

Gemeinschaftszollanlage Autobahn A5,
DE-79576 Weil am Rhein
телефон: +41 61 315 85 03
И-мейл: export.bwa@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.30 – 18.00

събота
08.00 – 12.00

BASEL-WEIL-AUTOBAHN IMPORT

Gemeinschaftszollanlage Autobahn A5,
CH-4000 Basel
телефон: +41 61 315 85 08
И-мейл: import.bwa@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
05.00 – 17.30

събота
08.00 – 12.00

UBF IMPORT

Am Umschlagbahnhof 1,
CH-4057 Basel
телефон: +41 61 315 85 33
факс: +41 61 631 29 87
И-мейл: import.ubf@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.30 – 12.00 / 13.00 – 17.00

UBF EXPORT

Am Umschlagbahnhof 1,
CH-4057 Basel
телефон: +41 61 315 85 03
И-мейл: export.ubf@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.30 – 18.00

BONCOURT

Autoroute de Douane,
CH-2926 Boncourt
телефон: +41 44 864 33 11
факс: +41 32 475 61 66
И-мейл: gerlach.boncourt@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.30 – 12.00 / 13.30 – 17.30

CHIASSO

Via G. Porta 2,
CH-6830 Chiasso
телефон: +41 44 867 67 70
факс: +41 91 682 32 38
И-мейл: gerlach.chiasso@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
06.00 – 19.00

събота
07.30 – 12.00

BRIG-GLIS

Bielstrasse 1,
CH-3902 Brig
телефон: +41 27 978 22 78
факс: +41 27 978 22 80
И-мейл: gerlach.gondo@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.00 – 18.30

KOBLENZ

Zollplatz 5,
CH-5322 Koblenz
телефон: +41 44 867 68 97
факс: +41 56 246 13 31
И-мейл: gerlach-koblenz@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.30 – 18.00

KREUZLINGEN

Neue Grenzzollanlage Haus C,
CH-8280 Kreuzlingen
телефон: +41 44 867 66 51
И-мейл: gerlach-kreuzlingen@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
06.30 – 17.30

MARTIGNY

Rue des Finettes 55,
CH-1920 Martigny
телефон: +41 27 329 22 02
факс: +41 27 329 22 29
И-мейл: gerlach.martigny@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.30 – 12.00 / 13.30 – 17.30

PONTE TRESA

Vicolo Ponte Vecchio,
CH-6988
телефон: +41 44 867 69 21
факс: +41 91 606 63 49
И-мейл: gerlach.pontetresa@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.30 – 12.00 / 13.30 – 18.00

PRATTELN (ZE) CCT

Niderfeldstrasse 5,
CH-4133 Pratteln
телефон: +41 61 315 93 18
факс: +41 61 315 93 41
И-мейл: gerlach-cct@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.00 – 17.30

RHEINFELDEN IMPORT

Gemeinschaftszollanlage,
CH-4310 Rheinfelden
телефон: +41 61 315 83 01
факс: +41 61 315 83 06
И-мейл: gerlach-rheinfelden@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
06.30 – 17.00

RHEINFELDEN/WARMBACH EXPORT

Gemeinschaftszollanlage,
DE-79618 Rheinfelden
телефон: +41 61 315 83 10
факс: +49 7623 741 052
И-мейл: gerlach-warmbach@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.30 – 18.00

SCHAANWALD

Beim Strassenzollamt,
FL-9486 Schaanwald
телефон: +41 44 867 69 50
И-мейл: gerlach-schaanwald@ch.gerlachcs.com

Понеделник – четвъртък
07.00 – 17.15

Петък
07.00 – 17.00

ST. LOUIS

Gemeinschaftszollamt Basel/St. Louis,
CH-4000 Basel
телефон: +41 61 315 97 67
факс: +41 61 315 97 70
И-мейл: gerlach-st.louis@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.00 – 12.00 / 13.00 – 18.00

събота
08.00 – 12.00

ST. MARGRETHEN

Grenzstrasse 24,
CH-9430 St. Margrethen
телефон: +41 867 66 84
И-мейл: gerlach-stm@ch.gerlachcs.com

Montag – Freitag
07.00 – 17.30

STABIO

Casa Croci Torti,
CH-6855 Stabio
телефон: +41 91 809 62 05
факс: +41 91 809 62 06
И-мейл: gerlach.stabio@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.30 – 18.00

събота
07.30 – 12.00

THAYNGEN EXPORT

Zollstrasse 81,
CH-8240 Thayngen
телефон: +41 52 644 35 52
факс: +41 52 644 35 66
И-мейл: export.thayngen@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
06.00 – 17.30

събота
08.00 – 12.00

THAYNGEN IMPORT

Zollstrasse 81,
CH-8240 Thayngen
телефон: +41 52 644 35 52
факс: +41 52 644 35 67
И-мейл: import.thayngen@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
06.00 – 17.30

събота
08.00 – 12.00

CHAVORNAY

Rue de l’ Industrie 4c,
CH-1373 Chavornay
телефон: +41 32 499 87 62
факс: +41 21 843 04 16
И-мейл: gerlach.chavornay@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.30 – 12.00 / 13.30 – 17.00

WALDSHUT

Georg-Wittig-Strasse 1,
DE-79761 Waldshut
телефон: +41 44 867 68 97
факс: +41 56 246 13 31
И-мейл: gerlach-koblenz@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
05.00 – 19.00

събота
08.00 – 12.00

WOLFURT

Senderstrasse 30,
AT-6960 Wolfurt
телефон: +43 55 74 20 90 200
И-мейл: gerlach-wolfurt@ch.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
06.00 – 12.00

Понеделник – Петък
13.00 – 17.00

Словакия

Адрес

Начало на работното време

BRATISLAVA

Horárska 12,
82109 Bratislava
телефон: +421 2 5363 5361, +421 2 5363 5362
И-мейл: gerlachba@sk.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.00 – 16.00

ŽILINA

M. R. Štefánika 149,
010 01 Žilina
телефон: +421 908 421 730
И-мейл: gerlachza@sk.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.00 – 16.00

DUNAJSKÁ STREDA

Povodská cesta 14,
92901 Dunajská Streda
телефон: +421 905 594 905
И-мейл: gerlachds@sk.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.30 – 16.00

Чехия

Адрес

Начало на работното време

ČESKÁ TŘEBOVÁ

Rybník 276
560 02 Česká Třebová
телефон: +420 604 210 408
И-мейл: uhrineves@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.00 – 16.00

ZDIBY

Pražská 180
250 66 Zdiby
телефон: +420 725 237 189
И-мейл: zdiby@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.00 – 16.00

STRAKONICE

Heydukova 1111
386 13 Strakonice
телефон: +420 – 383 321 757
И-мейл: strakonice@gerlach.cz

Понеделник – Петък
06.30 – 15.30

MĚLNÍK

Celní 1144
276 01 Mělník
телефон: +420 – 311 690 030 – 039
И-мейл: rudna@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.30 – 16.30

UHŘÍNĚVES

Areál FASA Františka Diviše 386/29 104 00 Praha 10 – Uhříněves
телефон: +420 604 210 408
И-мейл: uhrineves@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.00 – 16.00

PRAGUE – KOŠÍŘE

Plzeňská 139
150 00 Praha 5 – Košíře
телефон: +420 – 311 690 030 – 039
И-мейл: rudna@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.30 – 16.30

RUDNÁ U PRAHY

K Vypichu 1086
252 19 Rudná u Prahy
телефон: +420 – 311 690 030 – 039
И-мейл: rudna@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.30 – 16.00

ÚSTÍ NAD LABEM

Přístavní 8
400 07 Ústí nad Labem
телефон: +420 604 210 408
И-мейл: uhrineves@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.00 – 16.00

TEPLICE – NOVÉ MODLANY

Kateřinská 95
417 42 Krupka
телефон: +420 311 690 030 – 040
И-мейл: teplice@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.30 – 16.00

OSTRAVA – ŠENOV

Volenská 1625
739 34 Šenov
телефон: +420 604 226 849, +420 725 237 175
И-мейл: ostrava@gerlach.cz

Понеделник – Петък
06.00 – 22.00

NÝŘANY

Pankrác 1228
330 33 Nýřany
телефон: +420 604 210 418, +420 725 237 156, +420 731 125 599, +420 737 212 388, +420 725 237 048
И-мейл: plzen@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.00 – 18.00

PARDUBICE

Palackého 2713
530 02 Pardubice
телефон: +420 466 798 590
И-мейл: pardubice@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.00 – 16.00

NUPAKY U PRAHY

Nupaky 148 Logistický Terminál 251 01 Říčany u Prahy
телефон: +420 – 323 613 404 – 411
И-мейл: nupaky@gerlach.cz

Понеделник – Петък
06.30 – 16.00

LANŽHOT

Hr. Přechod Lanžhot
691 51 Lanžhot
телефон: +420 604 210 430
И-мейл: lanzhot@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.00 – 16.00

ČESKÈ BUDĚJOVICE

U Sirkárny 30
370 01 České Budĕjovice
телефон: +420 – 387 433 068, +420 – 387 311 361
И-мейл: budejovice@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.00 – 16.00

PRAHA – RUZYNĚ

Aviatická 1048/12, Areál ABC
160 08 Praha 6
телефон: +420 220 114 364
И-мейл: ruzyne@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.00 – 16.00

OLOMOUC

P3 Park, Dolní Novosadská 335/94 783 01 Olomouc – Nemilany
телефон: +420 605 228 670
И-мейл: olomouc@gerlach.cz

Понеделник – Петък
06.30 – 15.30

KLATOVY

Koldinova 214/II
339 01 Klatovy
телефон: +420 722 974 789
И-мейл: klatovy@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.00 – 16.00

OSTRAVA – PASKOV

K Překladišti 948
739 21 Paskov
телефон: +420 604 226 849, +420 725 237 175
И-мейл: ostrava@gerlach.cz

Понеделник – Петък
06.00 – 16.00

PLZEŇ

Budova PPL Podnikatelská 32 301 00 Plzeň
телефон: +420 604 210 418, +420 725 237 156, +420 731 125 599, +420 737 212 388, +420 725 237 048, +420 702 237 856
И-мейл: plzen@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.00 – 18.00

PARDUBICE MAGNUM

Třída Míru 2800
530 02 Pardubice
телефон: +420 466 798 591 – 595
И-мейл: pardubice@gerlach.cz

Понеделник – неделя
24/7

BRNO – SLATINAa

Tuřanka 115, budova N
627 00 Brno – Slatina
телефон: +420 604 210 433, +420 603 500 890, +420 733 164 336, +420 601 132 016, +420 601 132 017, +420 736 532 946
И-мейл: brno@gerlach.cz

Понеделник – Петък
07.00 – 16.00

Украйна

Адрес

Начало на работното време

KYIV

7, Zroshuvalna str.,
Kyiv 02099
телефон: +38 (044) 499 82 97
факс: +38 (044) 576 63 64
И-мейл: marina.babenko@gerlachcs.com

Понеделник – Петък
09.00 – 18.00

Великобритания

Адрес

Начало на работното време

DOVER

3rd Floor, Charlton House, Dour Street, Dover, Kent CT16 1AT
телефон: +44 (0) 844 2480892
факс: +44 (0) 844 2480893
И-мейл: dover.clearance@uk.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
07.30 – 19.30

SOUTHAMPTON

7 Contender House, Meridians Cross, Ocean Way, Ocean Village,
Southampton, SO14 3T
телефон: +44 (0) 8442 480892
И-мейл: southampton@uk.gerlachcs.com

Понеделник – Петък
09.00 – 17.30